Olive Ash,Zeytin Kül,Kirli Dişbudak, Oil Ash,Sahte Beli ve Zebrano, (Fraxinus excelsior), Olivesche,Oliv Esche

Olive Ash,Zeytin Kül,Kirli Dişbudak, Oil Ash,Sahte Beli ve Zebrano, (Fraxinus excelsior), Olivesche,Oliv Esche

olive-ash-sealed-s

 Zeytin Kül; Kirli Dişbudak, Oil Ash,Sahte Beli ve Zebrano, (Fraxinus excelsior),Oliv Esche

Zeytin Kül Ash (herhangi bir spesifik türlerin ifade etmez vadeli Fraxinus cinsi yerine), ancak ahşap benzemeye eğilimi bazı Kül ağaçları bulunan koyu, çizgili odun, referans olan zeytin ağaçları Olea cinsi . Ve Kül ve Zeytin aynı aileden yerleştirilir çünkü Zeytin Kül, (kolayca uzak gerçek kimliğini veren gözenekli yapısı tane, hariç) gerçek Zeytin için ölü bir zil sesi, olabilir gibi küçük bir sürpriz gelmelidir: Oleaceae.

Zeytin Ash karanlık-on-ışık şeritler de belli belirsiz anımsatan Zebrawood ; İlginçtir ama, Zeytin Ash koyu kısımları ağaç üzerinde büyüme halkaları uygun olmayan, ancak görülen endgrain tarama görüleceği üzere, bunların bağımsız aşağıda .

Zeytin Ash aranılan kaplama yanı sıra boşlukları dönüm için istenen olduğunu. Özellikle Zeytin Kül burl eşsiz renk ve girdap tahıl desenleri son derece değerli kaplama olduğunu. Uzak ve uzak, çoğu ticari Zeytin Kül olarak ortaya çıkar Avrupa Ash (Fraxinus excelsior) ve tipik Avrupa’dan ithal edilmektedir.

Ticari adı: Zeytin Kül, Olivesche.

Dağıtım : Avrupa, Kuzey Afrika ve Batı Asya boyunca yetişir…Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

catsOlive Ash

Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

Genel bir açıklama :  Odun taba renkli soluk krem. En günlüklerinde açık kahverengi öz odun güçlü ve sağlam olan bulunur. ahşap, sert, esnek ve taneli düz. doku hatta kaba ama. ağırlık 510-830 kg / m3 (32-51 Ib / ft3) arasında değişmektedir. ortalama 710 kg / m3 (44 £ / ft3); özgül ağırlığı 0.71. Olağandışı özellikleri: ZEYTİN KÜL : Bu ​​çok cazip özellik ağırlıklı olarak koyu gri kalp rengi açık kahverengi kurullarının kenarında sadece bir küçük beyaz ahşap ile baskın eski parkı yetiştirilen ağaçlar bulunur. mermer etkisi Akdeniz OLIVEWOOD bulunan bu çok benzer.

Olağandışı özellikleri: Dalgalı KÜL : Bu ​​ahşap tahıl dik açılarla dalgalanma tahıl çalışan bir hatta kitle olduğunu. Bu, beyaz, hem de bulundu ve Kül renkli ve etkisi Dalgalanma ve Zeytin hem etkisi oldukça çarpıcı birleştirilir Dalgalanma / Fiddleback Sycamore. When bulunan çok benzer olduğunu olabilir. Seçilen günlükleri müşterilerin ihtiyaçlarına dönüşüm için tur stokta tutulmaktadır.

 Mekanik özellikleri : Bu ​​zor, ağır, yoğun ahşap dayanıklı oldukça bölünmüş ve bükme özellikleri mükemmel buhar vardır, ve kırma ve şok yükler düşük sertlik ve orta direnç.

 Seasoning : Oldukça hızlı kurur ve yüzey kontrol ve bölme önlemek için dikkat gerekiyor, ancak yenileme fırın tedavisine iyi cevap verir; . Hizmet orta hareketi

Çalışma özellikleri : Ash araçları ılımlı köreltme etkisi vardır ve kenarları kesme, orta direnç sunar, ancak tüm el ve makine aletleri ile iyi çalışır. Bu çivileme için lümenli ön gereklidir. ahşap lekeleri kolayca ve mükemmel bir pürüzsüz getirilebilir.

 Dayanıklılık : odun dayanıksız ve çabuk bozulan olduğunu. Toz yazılan ve ortak mobilya böceği hem böcek saldırısına karşı hassastır. Öz odun koruyucu tedaviye orta dayanıklıdır, ancak siyah öz odun dayanıklıdır.Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

catsOlive Ash12

Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

Kullanım : Spor Kül spor mal ve çarpıcı-alet sapları için dünya çapında değerli. Yarasalar, raketleri, değnekler, polo çekiç başları, jimnastik ekipmanları, kriket kütükleri ve snooker ipuçları için kullanılır; tekne yapımı, Kano, kürek, kardeş, güverte kiriş ve çerçeveler için bükülmüş parçalar. Sayıda Dolap ve mobilya, sandalye yapımı, tarım aletleri, araç gövdeleri, wheelwrighting, bentwork, fantezi tornacılık ve lamine ürünler için kullanılan.Evet, bu gerçek ahşap! Her olağanüstü karakter ve şekil için en iyi ahşap kaplama yapılmıştır. Prim ahşap kaplamalar sürekli maksimum esneklik sağlayan bir reçine doymuş destek malzemesine bağlanmaktadır. Ofis ve mağaza armatürleri, mutfak dolapları, otomotiv panoları, Hi-Fi stereo hoparlörlere konut mobilya, ve daha fazlası için mimari ahşap itibaren, başka hiçbir kaplama kullanım geniş gibi vardır. Hiçbir şey bizim prim kağıt-destekli kaplama doğal zarafeti ile karşılaştırır.

Yorumlar : Ash iki yüzü beyaz olması gerektiğinde, biz Yerli Ash bu sunabilir. 1ins kalınlıkta, içeri ve bir kare kenarı, rasgele kare kenar ve boyut panoları aracılığıyla stoklarımızda mevcuttur. Diğer kalınlıklar sipariş kullanılabilir. Tüm “Meşe”, fiyat yukarı özellikle Amerikan Beyaz Meşe ve Beyaz Ash hareket devam türler taneli ile. Doğru kademeli zaman bizim İngiliz / Avrupa Ash, her şekilde rekabet edebilir. .

Açıklama: bu İngiliz Kül farklı olarak zeytin kül çok çekici bir ağaç türüdür. baskın renk panoları kenarlarında hafif krem / beyaz renk sadece küçük bir miktar odun ışık / karanlık kahverengi. mermer etki Akdeniz OLIVEWOOD ile verilene benzer. Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

catsOlive Ash63

Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

Kül (Kanada ve ABD): ticari, bazı temel bölünmeler yapılabilir görülen kül en yaygın türleri arasında; İlk Beyaz Ash (Fraxinus americana) ve Siyah Ash (Fraxinus nigra) arasındadır. Beyaz Kül hafif odun renk ve geniş aralıklı büyüme halkaları var eğilimindedir. Buna karşılık, Siyah Ash öz odunu renk biraz daha koyu olma eğilimindedir ve büyüme halkaları birbirine genellikle çok yakın. Bu latewood bağlantı Siyah Ash büyük ölçüde yokken Ayrıca, Beyaz Kül, dıştaki latewood gözenekleri bağlayan kanatlı parankimi sahip olma eğilimindedir.Siyah Kül makroskopik anatomi temelinde Beyaz Ash ayrılabilir rağmen, kül diğer birçok türün yapamam, ve onlar Beyaz Ash ile aynı özellikleri paylaşır. Bu ayırt edilemez türler şunlardır: Avrupa Ash (Fraxinus excelsior), Oregon Ash (F. latifolia), ve Yeşil Ash (F. pennsylvanica). Birçok durumda, (büyük ölçüde bu Beyaz Ash örtüşen bir doğal yelpazesine sahiptir Yeşil Ash, hariç) bu türlerin ayırt yardımcı olacaktır ahşap coğrafi kaynağı, bilerek.

Kül bir çeşidi, zeytin öz odun benzer eğilimi bazı kül ağaçlarında bulunan çizgili odun, kül herhangi bir türe ifade etmez Zeytin Kül (ve burl kaplama), fakat bunun yerine daha koyu referans bulunmaktadır Olea cins ağaçlar, ve her iki cins Oleaceae ailesi vardır. Uzak ve uzak, çoğu ticari Zeytin Kül Avrupa Ash (Fraxinus excelsior) olarak ortaya çıkar ve genellikle Avrupa’dan ithal edilmektedir.

 Sertifikasyon : Biz bağımsız uyarınca sertifikalı iyi yönetilen ormanlardan üretilen Avrupa Ash bir kaynağı, kurduk Orman Sertifikasyon Programlarının Onaylama Orman Yönetim Konseyi AC ve / veya Programın kuralları….Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

catsOlive Ash655

Hazar Ahşap İşleme Merkezi 0212 670 11 77

Özellikler : Biz iki renk notları için seçin. Her iki yüzünde kabul% 70 beyaz,% 30 açık kahverengi renk. a) sayesinde ve / veya bir kare kenarı boyunca; 7 ft ve daha uzun ortalama 9 ft. 6 insülin ve geniş, ortalama 10ins. b) Bir kare kenarı, Fırında kurutmadan sonra resawn; 7 ft ve daha uzun ortalama 9 ft. 5ins ve geniş, ortalama 7ins. Fırında kurutmadan sonra resawn c) Kare kenar; 6 m ve daha uzun, ortalama 8 ft. 4ins ve geniş, ortalama 6 insülin. % 100 beyaz bir yüz, ters minimum renk. a) sayesinde ve / veya bir kare kenarı boyunca; 6 m ve daha uzun, ortalama 7ft. 4ins ve geniş, ortalama 6 insülin. b) Bir kare kenarı, Fırında kurutmadan sonra resawn; 6 m ve daha uzun, ortalama 7ft. 4ins ve geniş, ortalama 5ins. c) Kare kenar; Fırında kurutmadan sonra resawn; 5 ft ve daha uzun ortalama 7 ft. 3ins ve geniş, ortalama 5ins.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates